دسته‌ها
باسکول باسکول صنعتی

باسکول صنعتی

باسکول صنعتی

نیاز به توزین بارهایی با ابعاد کوچک یکی از نیازمندی های روزمره در صنایع مختلف است . باسکولت های کفه ای برای رفع این نیاز ها مورد استفاده قرار میگیرند .

باسکولت های مدل صنعتی با سازه مقاوم پیشنهادی مناسب برای این دسته از محصولات است . باسکولت ها با توجه به بارگیر ( کفه باسکولت ) کوچک در ۲ نوع تک لودسل و ۴ لودسل ساخته میشوند .در ساخت باسکولت های تک لودسل نیاز به رعایت اصول همسان سازی است که در صورت عدم رعایت آن نمیتوان توزین مطمئـنی داشت .سازه اصلی این پایه ها نسبت به سطح قابل تنظیم بوده که میتوان سازه اصلی را تراز نماییم .

 ویژگی ها:

  • قابلیت  جابجایی
  • مقاوم در برابر ضربه
  • کارکرد موثر در شرایط صنعتی
  • موارد استفاده : انبارداری ، موارد صنعتی
دسته‌ها
باسکول باسکول صنعتی

باسکولت‌های دیجیتالی ایستاده

باسکولت‌های دیجیتالی ایستاده

قابلیت‌های کاربردی

+ توزین سریع و دقیق و بسیار راحت, مناسب مکان‌های مرطوب

+ طراحی شیک و مقام برای کارهای مختلف

+ نمایشگر زیبا, قابل چرخش, جدا نشدنی همراه با کلید‌های نرم و استاندارد

+ تغییر زاویه قابل چرخش نمایشگر (بالا و پایین) ۹۰ درجه

+ پارسنگ اکترونیک, صفر کننده الکترونیک, کالیبراسیون, تنظی اتوماتیک

+ بدنه محکم فلزی, با رنگ کوره ای

+ کلید‌های عملیاتی( صفر, پارسنگ, خاموش و روشن)

+ کلید وزن خالص, وزن کل, قفل کردن وزن

+ در ابعاد و ظرفیت‌های مختلف از ۵۰ کیلوگرم تا ۵ تن طبق سفارش

+ قابلیت استفاده از برق یا باطری

+ اعلام ضعیف شده باطری

+ باطری قابل شارژ همراه با شارژر

+ سینی رولیک دار

+ منایب برای کلیه کارخانجات تولیدی و صنعتی و فروشگاهها

دسته‌ها
باسکول باسکول جاده ای

باسکول چیست؟

باسکول چیست؟

باسکول در حقیقت ترازوی دیجیتال با ابعاد بزرگ است و جهت توزین مواد سنگین و حجیم مورد استفاده قرار می گیرد ، در گذشته از باسکول با حالت قپونی جهت توزین مواد حجیم استفاده می نمودند امروزه از باسکول دیجیتالی جهت توزین استفاده می گردد .

باسکول به دلیل توزین مواد حجیم و بزرگ باید دارای بدنه ی مقاوم بوده و پایه های توزین و کفه نیز از مقاومت خوبی برخوردار باشند تا بتوانند علاوه بر وزن مشخص شده مقداری بیشتر از حد مجاز برای تحمل بار اضافی را داشته باشند .

باسکول سیستمی الکترونیکی است که از نمایشگر و بدنه و نیز لودسل طراحی گردیده است و اطلاعات توزین پس از قرار گرفتن کالا بر روی کفه به نمایشگر انتقال می یابد ، باسکول بهترین روش توزین برای مواد حجیم است .
در باسکول دیجیتال عمل توزین به عهده ی لودسل است و توزین توسط لودسل صورت می گیرد ، باسکول دیجیتالی می تواند از یک یا چندین لودسل ساخته شود و تعداد لودسل ها بر اساس کفه ی توزین تعیین می گردند و هرچه تعداد لودسل بیشتر باشد توزین دقیق تر می گردد البته از سویی نیز قیمت باسکول گران تر می گردد .

زمانی که لودسل باسکول یک عدد باشد ، کالا یا مواد تقریبا باید در مرکز باسکول قرار گیرد تا توزین دقیق انجام گردد ولی زمانی باسکول دیجیتال چهار لودسل داشته باشد با قرار دادن کالا و مواد در هر گوشه از باسکول توزین دقیق انجام می گردد و باسکول دیجیتالی در هر گوشه ی دستگاه یک لودسل دارد .

باسکول

باسکول (به فرانسوی: bascule publique) که در انگلیسی آمریکایی ترازوی کامیون (Truck scale) و در انگلیسی غیر آمریکایی به آن ترازوی قطار (railroad scale)یا پل وزن کشی (weighbridge)می‌گویند، نوعی ترازوی بسیار بزرگ است که بطور ثابت در یک پی (فوندانسیون) بتنی قرار می‌گیرد. کامیون‌ها با بار و بدون بار روی این ترازو رفته تا بدین وسیله وزن باری که توسط آنها حمل می‌گردد، تعیین شود.

در مناطقی که آب زیر زمینی بالاست, باسکول روی زمین مناسبتر می‌باشد. این نوع باسکول به محیط جلوه و زیبایی بیشتری می‌بخشد.

 

دسته‌ها
باسکول باسکول جاده ای

باسکول جاده ای تمام فلزی

باسکول جاده ای تمام فلزی

این نوع باسکول در مناطقی که سطح آب زیر زمینی بالاست استفاده می‌شود.

باسکول صفحه بتی در برار ضربه, رعد و برق و تغییر دما مقاومت بیشتری دارد و پایداری وزنی بهتری نسبت به فلزی دارد و از نظر هزینه و انرژی مقرون به صرفه است.

 

نوع نمایشگر و لودسل و پرینتر بنا به درخواست و نیاز مشتری تهیه خواهد شد