تهران ، خیابان میرداماد ، کوچه آناهیتا شرقی ، پلاک ۱ ، طبقه چهارم

ایمیل:

تلفن: ۲۲۸۸۹۱۷۶ - ۲۲۸۷۴۳۲۵

همراه : ۰۹۱۲۲۵۰۹۴۶۰

راهنمای خرید بیگ بگ و جامبوبگ

راهنمای خرید بیگ بگ و جامبوبگ

راهنمای خرید بیگ بگ و جامبوبگ

خرید همیشه به عنوان یک مقوله مهم در زندگی می باشد و همه تلاش می کنند تا کالایی را خریداری نمایند که بهترین کیفیت را داشته باشد. در خصوص خرید محصولاتی همانند جامبوبگ و بیگ بگ که کیفیت مهمترین فاکتور در آنها است باید بیشترین دقت را داشته باشید تا کالایی که خریداری می کنید استانداردهای لازم برای تولید را داشته باشد.

توزین برتر با دارا بودن جدیدترین تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی جهت تست کامل محصولات جامبوبگ و بیگ بگ سعی دارد تا محصولی با کیفیت عالی و دارای استانداردهای بین المللی را به مشتریان خود عرضه نمایند. پرسنل آزمایشگاهی با کادری مجرب تمامی مراحل را به دقت نظارت کرده و تست های مختلف را از ابتدای ورود مواد اولیه تا تولید محصولات نهایی انجام می دهند.

تست مقاومت کششی نخ، تست مقاومت کششی پارچه، تست جامبوبگ، تست تسمه های جامبوبگ از جمله تست هایی می باشند که بر روی جامبو بگ ها انجام می شود تا محصولی با کیفیت و مرغوب را برای شما تولید نمایند.

جهت سفارش و خرید بیگ بگ و خرید جامبو بگ و یا استعلام قیمت کیسه جامبو بگ و قیمت کیسه بیگ بگ می توانید با بخش خرید و فروش بیگ بگ و جامبو بگ شرکت توزین برتر تماس حاصل نمایید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

توزین برتر